FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak mogę połączyć konto Whop z Telegram

Możesz to zrobić w swoim panelu Whop tzw. Hub. Wybierasz aktywny produkt Huracan Trading, w sekcji “Log in to access your Telegram channels” zaloguj się do Whop za pomocą Telegram “Log in with Telegram“. Po prawidłowym połączeniu aplikacji Telegram z kontem Whop (konto Telegram może być połączone tylko z jednym kontem Whop!) przy nazwie produktu np. Gold Sniper kliknij przycisk “Claim!

Czy mogę mieć więcej niż jedno konto Whop połączone z Telegram?

Nie. Aplikacja Telegram może być połączona tylko z jednym kontem Whop. Jeśli utworzyłeś drugie konto Whop musisz skontaktować się bezpośrednio z supportem Whop, żeby wybrać jedno główne konto Whop, do którego będzie podpięta aplikacja Telegram. Żeby rozwiązać ten problem, skontaktuj się z Whop za pomocą chatbota na stronie whop.com

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Tak, podczas składania zamówienia w koszyku podaj swój numer nip w sekcji VAT ID.

Czy mogę uzyskać zwrot środków jeśli nie anulowałem subskrypcji na czas?

Nie. Dlatego oferujemy darmowy trial, żeby móc bez zobowiązań przetestować produkty. Podczas trwania trialu lub już aktywnej subskrypcji masz na to czas w dowolnym momencie jej trwania. Do tego dzień przed pobraniem środków wysyłany jest automatycznie email, że w kolejnym dniu nastąpi przedłużenie subskrypcji. W mailu jest również przycisk “Manage Membership”, gdzie bezpośrednio możesz zarządzać swoją subskrypcją.

Kiedy mogę zrezygnować z subskrypcji?

Możesz anulować z subskrypcji w dowolnym momencie jej trwania. Będzie trwała do końca okresu rozliczeniowego. Zawsze dzień przed pobraniem środków (przedłużeniem subskrypcji) jest wysyłany email przypominający o treści “Your Huracan Trading is about to renew” wraz z linkiem do zarządzania subskrypcją – przycisk Manage Membership.

Czy odpięcie karty z konta Whop jest jednoznaczne z anulowaniem subskrupcji?

Nie, odpięcie karty nie anuluje członkostwa. Żeby anulować subskrypcję musisz zrobić to z poziomu konta Whop oraz Manage membership a następnie użyć opcji Cancel membership.

Jak mogę anulować subskrupcję?

Anulować subskrypcję możesz z poziomu swojego konta Whop, korzystając z opcji manage membership.