Huracan Trading z dumą sponsoruje Rudzki Klub Kyokushin Karate

Huracan Trading z radością ogłasza, że został oficjalnym sponsorem Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate – fantastycznej wiadomości, którą chcielibyśmy podzielić się dzisiaj z naszą społecznością.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani możliwością wspierania polskich sportowców i przyczynienia się do ich sukcesów. Sport to nasza pasja, a promowanie rozwoju młodych talentów to priorytet dla naszej firmy.

W dniach 20-21 maja odbędą się Mistrzostwa Europy dzieci i młodzieży w karate we Wrocławiu – niezwykle ważne wydarzenie, podczas którego najlepsi zawodnicy z całej Europy będą rywalizować o tytuły mistrzowskie. To dla nas ogromna duma, że Rudzki klub Kyokushin Karate będzie reprezentować nas i Polskę na tym prestiżowym turnieju.

Wierzymy w umiejętności zawodników z Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate i jesteśmy przekonani, że na międzynarodowej arenie zaprezentują się znakomicie. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportu do odwiedzenia Wrocławia i dopingowania naszych zawodników podczas Mistrzostw Europy.

To niezwykłe wydarzenie, które oferuje nie tylko niesamowitą sportową rywalizację, ale także inspirację i emocje. Huracan Trading pragnie wyrazić ogromną wdzięczność Rudzkiemu Klubowi Kyokushin Karate za możliwość współpracy oraz zaufanie, jakim nas obdarzyli.

Wierzymy, że nasza wspólna determinacja i pasja przyniosą nam wiele sukcesów. Trzymajcie kciuki za naszych sportowców i do zobaczenia we Wrocławiu na Mistrzostwach Europy

kyokushin karate huracan trading